חייגו עכשיו: 073-7522506| יצירת קשר

Your cart is currently empty.

איזה קורס כדאי ללמוד?

האם כדאי להיות מפתח תוכנה?

יש יתרונות רבים בלהיות מפתח תוכנה. היתרונות המרכזיים הם:

1) קריירה מאתגרת ותפקיד מעניין
2) שכר גבוה ותנאים טובים
3) תפקיד מבוקש ואטרקטיבי

פיתוח WEB או פיתוח Mobile?

אז החלטתם שאתם רוצים להיות מפתחי תוכנה. האם כדאי ללמוד להיות מפתחי ווב או מפתחי מובייל?

מפתח WEB אחראי על פיתוח אפליקציות שהגישה אליהן היא דרך דף אינטרנט. לחברות רבות ומובילות במשק יש אפליקציות ווב ברשותן, למשל חברות ביטוח, ניהול חשבון בנק, מערכות להשקעות פיננסיות וכו’. הטכנולוגיות הנפוצות ביותר כיום באפליקציות WEB הן אנגולר (Angular), ריאקט (React) ו-Node.js. מדובר בשוק עם היצע משרות גדול מאוד ותנאים טובים ומתגמלים.

מפתח מובייל אחראי על פיתוח אפליקציות Native (אפליקציות נייטיב), שהגישה אליהן היא דרך חנות האפליקציות (ה-Store) של המכשיר הנייד שברשותכם. אם תמיד חלמתם לפתח אפליקציות ולהעלות אותם בעצמכם ל-Store, או לחילופין לעבוד בחברות עם אפליקציות מהפכניות, תוכלו לעשות זאת בעזרת react native או ionic. תשתיות התוכנה הללו (frameworks) יאפשרו לכם לפתח אפליקציות מובייל לכל דבר, בטכנולוגיות Web נפוצות כמו React או Angular.

Front End או Back End?

ההחלטה אם להיות מפתח צד לקוח (Front End) או צד שרת (Back End) תלויה בההעדפה האישית שלכם. מפתח צד לקוח יתעסק זמן רב יותר עם עיצוב דף האינטרנט, לוגיקה בצד הלקוח ויבצע קריאות רבות לשרת לצורך השלמת פעולות. מצד שני מפתח צד שרת יתעסק יותר עם הלוגיקה שמאחורי האפליקציה, למשל בנושאים של אימות נתונים ושמירת המידע בבסיס נתונים. אין צד אחד שעדיף על האחר, הבחירה תלויה במה מעניין אותכם יותר לעשות. טכנולוגיות נפוצות של צד לקוח הן אנגולר וריאקט. טגנולוגיה נפוצה של צד שרת היא Node.js. אם ברצונכם להשאיר את 2 האופציות פתוחות, ואף לשלב ביניהן, תוכלו ללמוד אצלנו קורס Full Stack.

קורס בודד או Full Stack?

במקרה שאתם מעוניינים ללמוד רק תחום ספציפי, למשל Node.js, קורס בודד הוא הבחירה הנכונה עבורכם. מצד שני, אם אתם מעוניינים לקבל הכשרה מקפת, וללמוד איך להיות מפתח Full Stack מההתחלה ועד לרמה בה תוכלו להתחיל לעבוד במקצוע, משתלם לכם יותר לקחת את קורס ה-Full Stack. אפשרות נוספת היא לקחת קודם כל קורס אחד, למשל קורס AdvancedJS, ולאחר מכן תוכלו לרכוש את יתר הקורסים בצורה נפרדת אם תחליטו שברצונכם להמשיך בתהליך הלימוד.

Shopping Basket